GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-03-2024 11:59

Başkan Şirin çağrısını yeniledi!

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, tekerlekli sandalye ihtiyacının olduğunu vatandaşların talepte bulunduğuna dikkat çekti.

Başkan Şirin çağrısını yeniledi!

Hayırsever işadamlarına seslenen Başkan şirin, ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye bağışınının yapılmasını ve aynı zamanda ramazan dolayısıyla ihtiyaç sahibi engellilere ramazan yardımı yapmalarını talep etti. 

DESTEK BEKLİYORUZ

Konuya ilişkin açıklama yapan Hüseyin Şirin,” Ramazan Ayı’nın öncelikle tüm müslüman âlemine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Her yıl olduğu gibi bu yılda derneğimizin yapılan yardımlar sayesinde engellileri mutlu etmeyi bekliyoruz. Tekerlekli sandalye talebi çok yoğun olmasından dolayı aralıklarla temin ettiğimiz sandalyeler ihtiyaç sahiplerine veriyoruz ama şu an itibari ile de en az 50-60 civarında tekerlekli sandalye talebi bulunmaktadır. Bu aşamada Özellikle hayırsever işadamlarımız ve halkımızdan ramazan dolayısıyla derneğimize fitre ve zekatlarını vererek bu şekilde ihtiyaç sahiplerine ve engelleri tekerlekli sandalye bağışı yapabilirler. Bir de ramazan dolayısıyla ülkemizdeki ekonomik sıkıntıdan dolayı engelli ve ailelerinin ramazan kumanyası yardımı yapıyoruz. Bu noktada da bağış yapmak isteyen iş adamlarımızın ve vatandaşlarımızın derneğimize gelerek bu bağışı yapmalarını da bekliyoruz” dedi. 

WebmasterWebmaster