GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2024 20:36   Güncelleme : 29-03-2024 20:50

Zonguldak'ta Birlik ve Beraberlik Çağrısı: "Zonguldak Yüz yılı" Başlıyor!

Zonguldaklılara hitaben bir mesaj yayınlayan AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan ZB'nin , "Zonguldak Birlikte" anlamına geldiğinin altını çizdi. Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Çağlayan, "Birlikte hayır, ayrılıkta azap vardır" dedi.

Zonguldak'ta Birlik ve Beraberlik Çağrısı:

Hedeflerinin Zonguldak'ın kalkınması olduğunu belirten Başkan Çağlayan, "Şehrimizde devam eden yatırımların yarım kalmadan tamamlanması, hızla bitirilmesi ve yeni eser ve hizmetlerin katlanarak artması ortak hedefimizdir" diye konuştu.

 

Zonguldak'ın birliğe ihtiyacı olduğunu vurgulayan Çağlayan, "Gönlü hangi siyasi partide olursa olsun, tüm hemşehrilerimizi, hizmette, eserde ve büyümede 'Zonguldak Birliğine' davet ediyorum" dedi.

 

Cumhuriyetimizin ilk ili oluşumuzun 100. yılı olan 1 Nisan 2024'te "Zonguldak Yüz yılı"nın başlamasını dileyen Çağlayan, "Haydi Başlasın 'Zonguldak Yüz yılı'" dedi.

 

 

Başkan Çağlayan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

 

ZB Aslında 

Zonguldak Birlikte demektir.

Bizler biliyoruz ki;

Birlikte hayr,ayrılıkta azap vardır.

Birlikten kuvvet, ayrılıktan felaket doğar. Birlik ve beraberlikten maksat, bedenlerin birlik ve beraberliği veya aynı yerde olmak değil, gönüllerin birliği, hedeflerin ortak olmasıdır.

Ortak hedefimiz Z❤️NGULDAK’tır.

Şehrimizde devam eden yatırımların yarım kalmadan tamamlanması,hızla bitirilmesi ve yeni eser ve hizmetlerin katlanarak artması ortak hedefimizdir.

Z❤️onguldak’ımızın birliğe ihtiyacı vardır.

Gönlü hangi siyasi partide olursa olsun,tüm hemşehrilerimizi,hizmette,eserde ve büyümede “Zonguldak Birliğine” davet ediyorum.

01 Nisan 2024’de, Cumhuriyetimizin ilk ili oluşumuzun 100. Yılında;

Haydi Başlasın “Z❤️NGULDAK YÜZYILI‘’ diyorum.

WebmasterWebmaster