SPOR
Giriş Tarihi : 18-04-2024 22:09   Güncelleme : 18-04-2024 22:09

Zonguldak Kömürspor altyapısı yıldızları Türkiye Yıldız Erkekler Futsal Şampiyonası'nda adını son 16 takım arasına yazdırdı.

Zonguldak Kömürspor altyapısından yetişen genç yetenekler, Türkiye Yıldız Erkekler Futsal Şampiyonası'nda başarı ile temsil ederek adını son 16 takım arasına yazdırmayı başardı.

Zonguldak Kömürspor altyapısı yıldızları Türkiye Yıldız Erkekler Futsal Şampiyonası'nda adını son 16 takım arasına yazdırdı.
Zonguldak Kömürspor altyapısından yetişen genç yetenekler, Türkiye Yıldız Erkekler Futsal Şampiyonası'nda başarı ile temsil ederek adını son 16 takım arasına yazdırmayı başardı. <br/><br/> Fikri Anil Ortaokulu'nu bu önemli başarıya taşıyan öğrenciler arasında Zonguldak Kömürspor altyapı oyuncuları Salih, Emir, Efe, Eymen, Emir Ok, Enis, Mustafa ve Altuğ gibi isimler yer almaktadır. <br/><br/> Takımın başarısında büyük payı olan Oğuz hocanın rehberliğinde genç sporcuların göstermiş olduğu performansı ve takım ruhu, Zonguldak Kömürspor'un futbol akademisinin kalitesini de gözler önüne seriyor. <br/><br/> Bu başarılı gençler, ilerleyen dönemlerde profesyonel futbol arenasında kendilerinden söz ettirecek potansiyele sahip olduklarının da sinyallerini vermiş oldu. <br/><br/> #Zonguldak #Kömürspor #altyapı #futsal #şampiyona #başarı #gençyetenekler #FikriAnilOrtaokulu #OğuzHoca #takımr
AdminAdmin