GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-05-2024 17:44   Güncelleme : 04-05-2024 09:51

"Yataklarında Rahat Rahat Uyumasınlar"

Kozlu'da Halk Otobüslerine Saldırı: Belediye Başkanı Dökmeci, "Yataklarında Rahat Rahat Uymasınlar" Dedi

Kozlu'da kullanılabilir durumda olan ve atıl durumda duran halk otobüslerine kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda otobüslerin camları kırıldı ve içlerine zarar verildi.

Olayla ilgili açıklama yapan Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci, saldırıyı kınayarak şunları söyledi:

"Kıymetli vatandaşlar biz kendi çabamızla bazı çabalar içerisindeyiz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için. İhtiyaçları daha iyi giderebilmek için. Çalışmalarımız devam ediyordu. Geçen günlerde de bir basın açıklaması yaptık. Geçen günlerde hurdaya ayrılmış halk otobüslerini göstermiştik. Kullanılabilir hale getirilecek otobüslerde bunlar. Ancak bizim basın açıklamamızdan hemen sonra gördüğünüz gibi camlarımızı kırmışlar. Araçların içerisine girip bazı parçaları kesmişler. Bizim sizlere hizmet etmek istememizin önüne geçmek isteyen bazı gruplar var. Gördüğünüz üzere bu gruplar çalışmaları devam ediyor. Biz bunlardan yılmacağız. Hatta bu grupların üstüne gitmeye devam edeceğiz. Şu anda burada ilçe emniyet müdürümüz de var. Kolluk kuvvetlerimize güveniyoruz. İnceleme gelecek gerekli tespitleri yapacak. Yataklarında nasıl rahat uyuyorlar gerçekten merak ediyorum. Burada zarar verilen şeylerin tamamı Kozlu halkının vergileriyle alınmış mallarımız malzemelerimiz. Biz hizmet etmeye çalıştıkça önümüze geçiyorlar. Merak etmeyin biz yılmayız. Bu sadece küçük bir örneği. Olan yeri inceleme geleceği için içerisine girmiyoruz. İçeriden görüntü veremiyoruz. Olay yeri inceleme yaptıktan sonra sizlere içeriden de görüntüleri aktarcağız. Biz elimizden geleni yapıyoruz merak etmeyin takipteyiz. Bu yapılan şey ne insanlığa ne vatandaşla ne yurttaşlığa hiçbir şeye uymayan bir hareket. Bunu yapan arkadaşlar yataklarında rahat rahat uymasınlar. İl Emniyet Müdürlüğümüz bu işin peşini bırakmayacak. Tek tek parmak izlerini alacak. Olay yeri inceleme yapılacak. Sizlere bilgiler vermeye devam edeceğiz."

Dökmeci, saldırganların kimliği belirlenmesi için İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin inceleme başlattığını da sözlerine ekledi.

WebmasterWebmaster