SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2024 18:30

‘Şehrin geleceği için önemli projeler’

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, hafta sonu yapılan lansman toplantısı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

‘Şehrin geleceği için önemli projeler’

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı belediye başkan adayı Ömer Selim Alan'ın Zonguldak için açıkladığı projeleri değerlendirdi. 

Açıklanan projelerin heyecan yarattığını söyleyen Çağlayan, 

"Cumartesi günü Dedeman Hotel'de hem sivil toplum kuruluşu başkan üyelerinin, muhtarlarımızın şehrin dinamiklerinin, teşkilatlarımızın, milletvekillerimizin önceki dönemde görev yapan arkadaşlarımızın da katılımıyla büyük de bir katılımla aslında hem ZB açılımı yapıldı. 

Aynı zamanda bu zamana kadar yapılmış olan işlerin bir bölümünün gösterimi yapıldı. Daha sonrasında da Belediye Başkanımız Zonguldak'ın gelecek dönemde yapılacak olan ana projelerinden 6-7 tanesini vatandaşımızın görüşüne sundu. Çok güzel projeler. Yani her biri kendi özelinde heyecan yaratan projeler. İşte adı Bahçelievler olmasına rağmen bahçesi olmayan bölgeye iki tane bahçe park, vatandaşlarımızın kaliteli, güzel zaman geçirecekleri mekanlar yapılacak. Daha sonra tabii Kozlu Zonguldak özellikle Kozlu ve Zonguldak arasındaki yolun hem güzelleştirilmesi, daha kullanışlı hale getirilmesi, parkın o İstanbul Park'ın deniz tarafına alınıp vatandaşımızın, denizin etrafında, denizin yanında yürüyüş yolları, bisiklet yollarının olması, aynı zamanda tramvay projesi, battı çıktı projesi. Bu bizi bir heyecanlandırdı. Şehrin geleceği adına da çok önemli projeler var. Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Vatandaşlarımızın bunların yapılması için de desteklerini rica ediyoruz" şeklinde konuştu.

WebmasterWebmaster