SİYASET
Giriş Tarihi : 30-11-2023 21:29

Muharrem Akdemir: "Aday olmayacağım"

Zonguldak eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir aday olmayacağını açıkladı.

Muharrem Akdemir:

Zonguldak eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 31 Mart'ta yapılacak Belediye Başkanlığı seçimlerinde aday olmayı düşünmediğini söyledi. 

Zonguldak eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, "Ben halkın gözünde o sevgiyi ve saygıyı yakalamış bir insan olarak kendimi kabul ediyorum. O teveccühleri zaman zaman her yerde görüyorum. O konuda Zonguldak halkıma yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Artık aday olmayacağım yerimi gençlere bırakacağım dedi.

Akdemir, "Adaylar kendilerini tanıyorlar. Ben kendilerini yürekten tebrik ediyorum. Bu özgüvenleri içinde. inşallah ileriki günlerde seçim atmosferine girildiğinde Cumhuriyet Halk Partisi hem iyi çalışarak hem halkın desteğini, gücünü alarak iktidara yerel olarak iktidara gelme konusunda güzel adımlarını atacaklardır. Ben açıklama bu konuda yaptım. Ben halkın gözünde o sevgiyi ve saygıyı yakalamış bir insan olarak kendimi kabul ediyorum. O teveccühleri zaman zaman her yerde görüyorum. O konuda Zonguldak halkına yürekten teşekkürlerimi sizin vasıtanızla da iletmek isterim şükranlarımı sunmak isterim. Hem şahsım, hem ailem adına da gerçekten bu konuda iyi bir yer edindiğimi düşünüyorum. O nedenle böyle kalmak istiyorum. Halkın gözünde de böyle kalmak istiyorum. Genç arkadaşlar inşallah bundan böyle seçilirler. Aday adayı gösterirler. Ve kendileri de bu konuda Zonguldak Belediyesi konusunda başarılı olurlar. Biz de her zamanki olduğu gibi ben Cumhuriyet Halk Partiliyim. Desteğimi hiçbir zaman esirgemem. Ve esirgemeyeceğimi de söylüyorum. Onların yanında ne gerekiyorsa yapmaya çalışırım. Yani aday olmayacağım" şeklinde konuştu.

 

WebmasterWebmaster