EĞİTİM
Giriş Tarihi : 16-04-2024 00:00   Güncelleme : 16-04-2024 00:00

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademisi Vakfı, öğretmenlerin mesleki gelişimini desteklemek için toplantı düzenledi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademisi Vakfı, ilimizdeki öğretmenlerin mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla bir işbirliği gerçekleştirdi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademisi Vakfı, öğretmenlerin mesleki gelişimini desteklemek için toplantı düzenledi.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademisi Vakfı, ilimizdeki öğretmenlerin mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda, bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantı, şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Cemile Gül ve Öğretmen Akademisi Vakfı Eğitim ve Saha Koordinasyon Yöneticisi Engin Güven'in de katıldığı toplantıya, ilimizdeki okul öncesi, ilkokul ve ortaokul müdürleri de iştirak etti. <br/><br/> İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Öğretmen Akademisi Vakfı işbirliği ile ilimiz öğretmenlerinin mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla bir toplantı düzenlendi.<br/><br/> Toplantı, şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Cemile Gül ve Öğretmen Akademisi Vakfı Eğitim ve Saha Koordinasyon Yöneticisi Engin Güven'in konuşmalarının ardından, ilimizdeki okul öncesi, ilkokul ve ortaokul müdürleriyle birlikte bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı. <br/><br/> İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Öğretmen Akademisi Vakfı, işbirlikleriyle ilimizde görev yapan öğretmenlere yönelik bir toplantı düzenledi. <br/><br/> Toplantı, şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Cemile Gül ve Öğretmen Akademisi Vakfı Eğitim ve Saha Koordinasyon Yöneticisi Engin Güven, katılımcılara yönelik bilgilendirmelerde bulundular. Bu doğrultuda, ilimizdeki okul öncesi, ilkokul ve ortaokul müdürleriyle birlikte mesleki gelişimlerin değerlendirildiği bir oturum gerçekleştirildi. <br/><br/> #Gazetecilik #Eğitim #Öğretmenler #MeslekiGelişim #Toplantı #İlMilliEğitimMüdürlüğü #ÖğretmenAkademisiVakfı<br/><br/>
AdminAdmin