SİYASET
Giriş Tarihi : 10-03-2024 18:41

Devrek'te sandıkları patlatacağız

Devrek önceki Dönem Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Özcan Ulupınar, River Mill Park Otel’de düzenlenen proje lasman programında Devrek’in yolsuzluklarla anıldığını söyledi.

Devrek'te sandıkları patlatacağız

Mevcut Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un kendini rezil ettiğini belirten Ak Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, “Bunu senden başkası yıkamaz” dediler. Bu kendi kendini yıktı, yerle yeksan etti. Devrek’te yolsuzluktan başka bir şey konuşulmuyor” dedi.

 

İşte Özcan Ulupınar’ın açıklamalarından satır başları;

Bu performansı bende beklemiyorduk, 24 sene koşturdum. Belediye Başkanı 10 kişiden 4 kişi tepki gösterirken, Milletvekilliğinde 10 kişiden 2 vatandaşımız tepki gösteriyordu. Ama tekrar aday olduk 100 kişiden 98’i sımsıkı sarılıyor, kucaklıyor. Bir yerde 4 dönem aktif siyaset yapıp sokağa da çıkamayabilirsiniz. 

Bu bana olan sevgiden çok, mevcuda olan tepkidir. Maalesef Devrek’i rezil etti. Bundan bizde rahatsızız. Bu sorumluluk hepimizin. Halk tabiriyle “Bunu senden başkası yıkamaz” dediler.

Bu kendi kendini yıktı, yerle yeksan etti. Buradaki hangi aday adayı arkadaşımız çıksa onu yıkardı. Çaydeğirmeni beldesinde bir ablam geldi, “Seni görünce ağlamak istiyorum, iyi ki aday oldun” dedi. 

İnsanlara hep söylüyorum, sizde şu sevgi, heyecan olduğu sürece bizdeki hizmet aşkı artar. Çünkü diyoruz ki, niyet hayır akıbet hayır. İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir. Yaradılışın en şereflisi insana hizmet ibadetidir. Biz böyle gördük, böyle büyüdük. 

Biz insanların hayatını kolaylaştırmak, onlara merhem olmak istiyoruz, Devrek kazanacak diyoruz. Bizden de beklenen bu. Bu projeleri sizi aldatmak için yapmadık, birlikte yapacağız Allah izin verirse ve bu seçimi alacağız, hem de farklı alacağız. Devrek’te sandıklar patlayacak. Devrek’te yolsuzluktan başka bir şey konuşulmuyor. 40 Milyonluk borç, 160 milyon nasıl oldu. Bunun karşılığında Devrek’e bir şey yaptı desek, o da yok. Gönüllere de girememiş.

WebmasterWebmaster