SPOR
Giriş Tarihi : 08-10-2023 15:05   Güncelleme : 08-10-2023 15:26

Zonguldaklı ünlü spiker yeni yayın dönemine bomba gibi programla giriyor.

Zonguldaklı ünlü spor program yapımcısı Tuğba Dural, 9 Ekim’den itibaren Bloomberg HT’de yeni programı ‘Spor Kulübü” ile sporseverlerin karşısında olacak.

Sporseverlerin yakından tanıdığı Zonguldaklı program yapımcısı daha önce de Türkiye’nin önde gelen ulusal kanallarında görev almış, Formula yarışlarından, futbola sporun her dalında yaptığı programlar ve özel dosyaları ile tanınmıştı. 

Dural yeni yayın döneminde, 9 Ekim Pazartesi 23.10 Bloomberg HT’de Spor Kulübü isimli programla izleyicilerinin karşısında olacak. 

TUĞBA DURAL KİMDİR?

1981 yılında Zonguldak’ta doğdu. TED Koleji’nin ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dokümantasyon Enformasyon Bölümü’nde eğitimine devam etti. 2004 Eylül – 2005 Mayıs döneminde Serap Ezgü’den özel sunuculuk ve spikerlik eğitimi aldı. Şubat 2004 – Ağustos 2004 döneminde CNN TÜRK haber merkezinde Şirin Payzın'ın sunduğu "Şirin Payzın’la Yeni Gün Hafta Sonu" programında çalıştı. Bu dönemde Radyo Foreks’te ekonomi bültenlerini sundu. Eylül 2004’ten itibaren çalıştığı CNN TÜRK Spor Servisi’nde ise Barış Kuyucu ve Burcu Esmersoy’un sunduğu Spor Ekspres programının yapım aşamasında görev aldı ve özel dosyalar hazırladı. Futbol Ekstra programının yapım ekibindeyken spor haberlerini ve Futboliga programını sundu. Ocak 2010'dan beri NTV Spor servisinde görev aldı.

WebmasterWebmaster