GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2024 18:44

Bakan Özhaseki: İktidarla Uyumlu Belediyeler Daha Çok Hizmet Yapar

Dedeman’da STK temsilcileriyle buluşan Çevre Şehircikik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, İktidarla uyumlu olan belediyelerin daha çok hizmet yapabileceğini belirterek Ömer Selim Alan için destek talep etti.

Bakan Özhaseki: İktidarla Uyumlu Belediyeler Daha Çok Hizmet Yapar

Çevre Şehircikik ve İklim Değikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Zonguldak’ta STK, iş insanları ve sektör temsilcileriyle buluştu.

Dedeman Otel’de düzenlenen toplantıya Vali Osman Hacıbektaşoğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı ve Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, ZTSO Başkanı Metin Demir ve yönetim kurulu üyeleri. MÜSİAD Başkanı Abdülkadir Aktarı ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe TSO Başkanları, AK Parti Zonguldak eski milletvekili ve Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, iş dünyası ve STK temsilcileri katıldı.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu, yaptığı konuşmada Zonguldak hakkında bilgiler verdi.

Çevre Şehircikik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, iktidarla uyumlu belediyeler her zaman avantajlıdır” dedi.

Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan için destek isteyen ve hükümet olarak projelerinin arkasında olduklarını bebelirten

Bakan Özhaseki şunları söyledi;

“Çok hızlı bir değişim yaşanıyor. Zamanın ruhuna ayak uydurmalıyız. Zamanın ruhuna ayak ayduramayanlar geri kalır.

Şehirlerin geleceği yerel yönetimlerle birebir ilgilidir.

Biz inşallah bir olacağız, beraber olacağız, milli meselelerde hep birlikte olacağız. siyasetten ayrı düşünebiliriz yaşam tarzımız farklı olabilir saygı duyacağız. başımızın üstünde. herkesin özelidir tercihidir zaten bize düşmez önümüze bakacağız şimdi bir yerel seçimler geldi Zonguldak’amızla ilgili de düşündüğümüz zaman bu yapılacak işler var Allah razı olsun Ömer Selim Alan Zonguldak için projelere destek ister. Benim şurada bir işimiz var şu bakanı arasana şu da kendisi işte ben de ararım o şehir için çünkü bana daha şimdiye kadar özel bir şey dememiştir Allah şahittir öyle bir derdi yok Zonguldak için yapabilirim diye gece gündüz uğraşıyor.

Sonra da bizim aylık yapılan bir toplantımız var il başkanları toplantısı Cumhurbaşkanımız da katılır söz alan Ömer Selim bey bizim orada şöyle bir proje var şunu yapmasak olmaz efendim ve haliyle Cumhurbaşkanımız da bir proje geldiğinde hepsinin peşine düşer koşar. sizde de yeni dönemde inşallah uygun görürseniz ve Selim Bey’in bu gayretleri karşılığını nacizhane bizim de bakanlık olarak elimizde ne kadar kabiliyet varsa kullanıyoruz. Cenabı Allah oraya bütün güzellikleri biriktirmiş vermiş öyle bir yer ama şey dilimizde yeni döneme uygun hale getirmemiz lazım.

Biz de hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah Zonguldak’amızın geleceği aydınlık olsun arkadaşlar hepinizi saygıyla selamlıyorum”

 

WebmasterWebmaster