GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-02-2024 17:29

Ankara Yolu’nda yeni tesis görkemli törenle açıldı

Zonguldak’ın Karaman Beldesi’nde Özgür Gıda Pazarı görkemli açılış töreniyle hizmete girdi.

Ankara Yolu’nda yeni tesis görkemli törenle açıldı

İşletmeciliğini Akyol ailesinin yaptığı Özgür Gıda Pazarı yöresel ürünler, gözleme, çay ve kafeterya olarak hizmet veriyor. 

Belde merkezinde gerçekleştirilen açılışa; AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Karaman Belediye Başkanı Servet Üstün, GMİS Üzülmez Şube Başkanı Sefer Karakabak ve Yönetimi, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok şatoda davetli katıldı. İşletmenin açılış kurdelesini; AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ve Karaman Belediye Başkanı Servet Üstün birlikte kesti. 

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Servet Üstün, “Beldemiden her geçen gün yeni tesisler açılıyor. Böyle bir işletme açarak beldemize can suyu olan Akyol ailesine teşekkür ederiz. Allah bereketli ve bol kazançlar nasip eylesin” dedi. İşletme Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarla açıldı.

WebmasterWebmaster