GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2024 21:12

AK Parti İl Başkanı Çağlayan'dan İftiralara Tepki: "Yalanda Nirvana'ya Ulaştılar!"

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, hakkında çıkan iftiralara basın açıklamasıyla cevap verdi. Çağlayan, il genel sekreterliği koltuğuna talip olduğu ve lüks villalar satın aldığı iddialarının yalan ve iftira olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Çağlayan'dan İftiralara Tepki:

Çağlayan, "Hakkımızda sürekli hala getirilen iftiralara cevap vermek için buradayız. Bu zamana kadar sadece 1 kere konuşmuştuk. Cevap vermemizin sebebi dikkate almamak. Haksız olmamak değil hukuki yollardan mücadelemizi vermekti" dedi.

İl genel sekreterliği koltuğuna talip olduğu iddialarına ilkin Çağlayan, "Şahsımla ilgili il genel sekreterliği koltuğuna talip olduğumuz iletildi. Yalanda Nirvana'ya ulaştılar. En az 10 yıl memur olmak gerek. Bu konular yalan ve iftira. Erdal Mercimek il başkanlığına baktı. Genel Merkezimiz bu görev bizlere tebliği edildi" diye konuştu.

Lüks villalar satın aldığı iddialarına da değinen Çağlayan, "Şahsımıza lüks villalar satın alındığı dile getirildi. Bu iddiaların sebebini biliyoruz. Bize iftira atanlar bizim hiç kimseyle aramızı açamazlar iş gücü olmayan diye belirtiliyor. Yaptığımız ticaret gereği sertifikamız gerekiyor. Medikal sektörü. Sınava girdik bu şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Kendi ailemizden bize miras kalan varlıklarımız var. Geçmişten bugüne kadar çalışarak bir yerlere geldik" dedi.

Çağlayan, bu konuların çözümünü hukukta gördüklerini ve hukuki süreç başlattıklarını da ifade etti.

"Devleti soymaktan devleti soyarak zenginleşmekten bahsettiler. Elmas Tv'nin genel müdürü bunları yapan Akın isimli kişi. Hukuki süreç başladı. Bizler bir daha konuşmayacağız. Ne kadar iftira atarsanız atın bizler görevimizin başındayız. Birlikte görev yapmaya da devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkan Çağlayan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Bugün burada hakkımızda sürekli hala getirilen iftiralara cevap vermek için buradayız. Bu zamana kadar sadece 1 kere konuşmuştuk. Cevap vermemizin sebebi dikkate almamak. Haksız olmamak değil hukuki yollardan mücadelemizi vermekti. Şahsımızla ilgili il genel sekreterliği koltuğuna talip olduğumuz iletildi. Yalanda Nirvana’ya ulaştılar. En az 10 yıl memur olmak gerek. Bu konular yalan ve iftira. Erdal Mercimek il başkanlığına baktı. Genel Merkezimiz bu görev bizlere tebliği edildi. Bizim hakkımızda türkü iftiralar yapıldı. Şahsımıza lüks villalar satın alındığı dile getirildi. Bu iddiaların sebebini biliyoruz. Bize iftara atanlar bizim hiç kimseyle aramızı açamazlar iş gücü olmayan diye belirtiliyor. Yaptığımız ticaret gereği sertifikamız gerekiyor. Medikal sektörü. Sınava girdik bu şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Kendi ailemizden bize miras kalan varlıklarımız var. Geçmişten bugüne kadar çalışarak bir yerlere geldik. Bizler yol arkadaşı olduğumuz gibi sıkı dostlarız. Bize iftira atmaya çalışanlara milletimiz inanmıyor. Bizler bu konuların çözümü hukukta görüyoruz. Devleti soymaktan devleti soyarak zenginleşmekten bahsettiler. Elmas Tv’nin genel müdürü bunları yapan Akın isimli kişi. Hukuki süreç başladı. Bizler bir daha konuşmayacağız. Ne kadar iftira atarsanız atın bizler görevimizin başındayız. Birlikte görev yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

WebmasterWebmaster