GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2024 11:08

19 MAHALLEDE 19 İFTAR SOFRASI

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan tarafından programlanan, ‘’19 Mahallede 19 Ayrı İftar Sofrası‘’ programları dün akşam tüm AK Parti Teşkilatlarının katılımı ile gerçekleşti.

19 MAHALLEDE 19 İFTAR SOFRASI

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan tarafından programlanan, 

‘’19 Mahallede 19 Ayrı İftar Sofrası‘’ programları dün akşam tüm AK Parti Teşkilatlarının katılımı ile gerçekleşti. 

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan’ın Bahçelievler Mahallesinde, AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammar Avcı’nın Ontemmuz Mahallesinde, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun Terakki Mahallesinde, AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt’un Meşrutiyet Mahallesi, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız’ın Baştarla Mahallesinde, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın Tepebaşı Mahallesinde, İl Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek’in Karaelmas Mahallesinde, il Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı Bağlık Mahallesinde, önceki Dönem Milletvekili Hamdi Uçar’ın Karaelmas Mahallesinde, önceki dönem ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek Birlik Mahallesinde, önceki dönemlerde ilçe başkanı Metin Karaduman’ın Çınartepe Mahellesi’nde katılım sağladığı iftar programları önceki dönem görev yapmış ve görevde olan tüm teşkilat mensuplarının katılımı ile 19 mahalle de gerçekleştirildi. İftar sonrasında her mahallede 100 ev 19 mahallede toplam 1900 ev ziyaret edilerek.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın çalışmaları ve vizyon projeleri ile ilgili broşür dağıtımı yapılarak mahalledeki vatandaşlarla sohbet ettiler. 

Program ile ilgili AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan ‘’ Hamdolsun tüm teşkilatlarımız ayakta. Tüm kademelerimiz ile başarıya inandık. Geçmişten günümüze görev yapan tüm başkanlarımız ve milletvekillerimiz le hizmetlerin artarak devam etmesi ve Zonguldak’ımızın daha ileriye gitmesi için sahalardayız.‘’ diyerek. 

Tüm AK Parti Teşkilatlarına teşekkür etti.

WebmasterWebmaster